Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Malý letní úklid

Letní měsíce by měly být vyhrazeny odpočinku a načerpání nových sil. Přesto jsme ve Wiki tak trochu uklízeli. Nepříliš viditelnou, avšak významnou proměnou prošel SW naší Wiki. Bude teď jistě ještě úžasnější, přehlednější, rychlejší, … A drobné chybičky časem vychytáme :) .

Viditelnou změnou je přesun některých stránek. V Kabinetu se na první místo dostala sekce Kliparty. Skrývají se v ní obrázky vhodné k vybarvování pro nejmenší děti, zároveň využitelné jako součást pracovních listů v prvouce, v přírodovědě, v českém jazyce. I angličtináři si přijdou na své – k procvičování slovní zásoby se tu ukrývají úplné poklady. Více než 580 obrázků je rozděleno do 25 přehledných oddílů. Tedy zatím, protože obrázky i stránky stále přibývají. A není potřeba každou stránku zdlouhavě procházet. Když použijete tlačítko obsah, uvidíte seznam všech obrázků na stránce.1 

Bylo by nespravedlivé, kdybych se alespoň nezmínila o stále se rozšiřující sekci Fotografie. Všechny jsou pod licencí Creative Commons, takže je můžete používat bez obav z porušování autorských práv.


    hodnotili 2 uživatelé

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.