Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Archiv za Září 2010

Podzimní bilancování s WIKI

wikistkaBěhem veselé události k 1. narozeninovým oslavám Metodického portálu se WIKI vtělila do postavičky elegantní slečny. Dala tak na chvíli portálovému uživateli  zapomenout, že  není nic než povedený kousek softwaru, který je oživován pouze dobrovolnými příspěvky svých uživatelů. A wiki skutečně živá byla, a to i během prázdnin! Díky velkorysým lidem z naší portálové komunity, kteří ani v průběhu prázdnin nelitovali času podělit se tu a tam o fotografii  nebo zajímavou inspiraci z vlastní pedagogické praxe (na kterou snad v době volna jen vzpomínali), wiki stále roste a to i navzdory občasnému zakopnutí nebo „spadnutí“ . Celý příspěvek »


Dobré je, že jsi na světě…..

Když se blíží narozeniny, nastává velké těšení, očekávání a frmol. Každý si přeje, aby si narozeninovou oslavu spolu s oslavencem pěkně všichni užili a měli nač vzpomínat celý další rok. Celý příspěvek »


Duhové metody – nejžhavější novinka v Knihovně

Vážení a milí uživatelé Metodického portálu,
tímto bychom Vám chtěli představit novinku, kterou jsme pro Vás připravili. Je to soubor výukových metod autorů Karla Tomka a Anny Doubkové , zveřejněných v rámci Metodologického slovníku v naší Wiki nazvaný Duhové metody.

Celý příspěvek »